«Повернись живим» став першим благодійним фондом, який отримав право купувати військові товари за кордоном

«Повернись живим» став першим благодійним фондом, який отримав право купувати військові товари за кордоном

Вирішили сконцентруватися на летальному озброєнні

«Повернись живим» став першим благодійним фондом, який отримав право купувати військові товари за кордоном
Facebook Повернись живим

Фонд «Повернись живим» став першим благодійним фондом в Україні, який отримав офіційне право купувати з-за кордону товари військового призначення.

Про це йдеться в повідомленні фонду «Повернись живим» у Facebook.

«З кінця березня Фонд зареєстровано як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема, товарів військового призначення у Державному експортному контролі України. Тепер ми можемо передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби «активного ураження», які є на озброєнні в армії США та інших передових європейських країн», – розповіла волонтерка-юристка фонду Руслана Величко.

«Такий статус дає нам право купувати у виробників відповідні товари напряму – без посередників», – наголошується в повідомленні.

«І саме це не тільки здешевлює ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців. Звісно, основну увагу ми будемо концентрувати саме на летальному озброєнні, яке посилить наші Збройні Сили», – зазначили волонтери.

Зокрема, вони готові купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато іншого, що пришвидшить нашу перемогу.

«Ми закликаємо всіх небайдужих – зокрема, великий та середній бізнес, ІТ-кластер і діаспору по всьому світу – долучитися, і допомогти нам реалізувати найамбітніші проєкти та закрити критичні запити військових», – зазначили у благодійному фонді «Повернись живим».

Наразі фонд реалізує угоди на загальну суму близько $20 млн.

«Незабаром порадуємо вас першими досягненнями. Частина із цих коштів була витрачена на один із найпотужніших виробів у своєму класі», – додали у фонді.

Нагадаємо: Сергій Притула продав на аукціоні роботи українських митців і заробив майже $80 000 для ЗСУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло