«Укрпошта» підвищила тарифи на посилки

«Укрпошта» підвищила тарифи на посилки

Перегляд тарифів викликаний передусім збільшенням логістичних витрат на доставку

«Укрпошта» підвищила тарифи на посилки
Фото: 1news.com.ua

Що сталося. АТ «Укрпошта» з 1 липня підвищує тарифи стандартної доставки в межах України та областей.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Деталі. Перегляд тарифів викликаний передусім збільшенням логістичних витрат на доставку. 

Ціна стандартної доставки в межах України збільшується в середньому на 14%, а в межах області – на 13%.

«У більшості областей «Укрпошта» повернулася до довоєнного графіку роботи. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку з огляду на поточну ситуацію», – повідомляють у компанії.

Відправлення посилки вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів коштуватиме 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн до перегляду тарифів. 

Послуга експрес-доставлення подорожчає в середньому на 16% в межах України і на 14% в межах області. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня коштуватиме 45 грн.

На 14% зросте вартість послуги пересилання документів. 

Тарифи «Укрпошти» на посилки за кордон не змінюються.

«Також у деяких звільнених містах, де наразі населення повернулося лише частково, відділення «Укрпошти» працюють за скороченим графіком та перейдуть до довоєнного режиму, як тільки збільшаться обсяги роботи у зв’язку з поверненням людей», – пояснили в компанії.

З 1 липня поштовий оператор прийматиме та доставлятиме великогабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.

Бекграунд. Нагадаємо: «Укрпошта» відкрила офіційний онлайн-магазин на Amazon, ставши першою поштовою компанією у світі, яка це зробила.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло