Київські розробники створили благодійний онлайн-аукціон на допомогу ЗСУ
Новини компаній

Київські розробники створили благодійний онлайн-аукціон на допомогу ЗСУ

Команда має амбітну ціль – найближчим часом зібрати перший мільйон гривень для фонду «Повернись живим»

Київські розробники створили благодійний онлайн-аукціон на допомогу ЗСУ

Київські розробники, Олекса Стрижак та Максим Леміч, за підтримки IT-компанії Fulcrum Rocks створили онлайн-платформу, де кожен українець має змогу розмістити або ж купити лот, тим самим зробивши внесок у фонд «Повернись живим».

Механіка платформи-аукціона дуже проста:

  1. заходите, заповнюєте онлайн-форму і виставляєте свій лот на продаж (виставляти можна все – від уроку вокалу до підбитого танку).
  2. інші учасники роблять ставки на лот протягом 3 днів, після чого власник найбільшої ставки оплачує лот, а продавець отримує контакти покупця, щоб надіслати товар/послуги.
  3. після оплати всі кошти автоматично надходять до фонду «Повернись живим».

Оплата лоту здійснюється через платіжну систему Fondy. Організатори аукціону контролюють здійснення оплати у повному об’ємі, а також фіксують отримання лоту покупцем.

Початкова амбітна ціль творців аукціону – передати перший мільйон гривень для фонду «Повернись живим». Водночас творці платформи не планують обмежуватися допомогою лише одному фонду і найближчим часом планують розглянути і додати й інші ініціативи, куди автоматично надсилатимуть кошти, отримані з аукціону.

Також команда планує фіксувати всі досягнення аукціону одразу ж на платформі – рахуватимуть, скільки коштів на підтримку армії зібрано, скільки лотів розіграно, та скільки благодійників долучились.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло