Житель Литви помилково потрапив під санкції замість чиновника «лнр» Козлова

Житель Литви помилково потрапив під санкції замість чиновника «лнр» Козлова

З такими самими проблемами зіткнувся ще один однофамілець Козлова у Вільнюсі

Житель Литви помилково потрапив під санкції замість чиновника «лнр» Козлова
Фото: shutterstock

Що сталося. Проти вчителя російської мови з литовського міста Каунас Сергія Козлова помилково запровадили фінансові санкції, розповів він литовському каналу LNK. Його ім'я та прізвище збігаються з ім'ям та прізвищем т.зв. «прем'єр-міністра» самопроголошеної «луганської народної республіки».

Джерело. Про це пише @agentstvonews.

Деталі. 39-річний Козлов розповів, що цього літа виявив, що йому перестала приходити зарплата, а будь-які платежі почали блокуватися. 

«Мені сказали у банку, що я терорист. У мене прізвище та ім'я такі самі, як у прем'єр-міністра невизнаної «луганської республіки», – розповів чоловік.

Він додав, що банки почали блокувати будь-які перекази з його рахунку. 

«Я не можу нічого купувати онлайн, якщо я купую, я маю довести, що я не та людина, а литовець, який народився в Каунасі. Я підстриг собаку, зробив переказ, перукар каже, що отримав повідомлення з банку про те, що я терорист», – каже Козлов.

Чоловік стверджує, що з такими самими проблемами стикнувся і його тезка з Вільнюса.

Бекграунд. Сергій Козлов, колишній український військовий, з 2015 року очолює уряд самопроголошеної «лнр». У квітні цього року проти нього запровадив санкції Євросоюз, у поясненні введених обмежень говорилося, що Козлов «активно підривав територіальну цілісність і незалежність» України. 

Коментуючи санкції, Козлов казав, що ніколи не був у Євросоюзі і не збирається туди. Він додавав, що рахунків у ЄС він не має.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло