Окупанти завдали два удари по Запоріжжю

Окупанти завдали два удари по Запоріжжю

Поцілили в одне з підприємств міста

Этот текст также доступен на русском This text is also available in English
Окупанти завдали два удари по Запоріжжю
Фото: Pexels

Що сталося. Російські війська завдали два удари по Запоріжжю.

Джерело. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація на своїй фейсбук-сторінці.

Деталі. Удари сталися під час повітряної тривоги, яка станом на 15:17 продовжується майже по всій території України. В обласній адміністрації обіцяють повідомити деталі наслідків ударів згодом, однак зазначили, що окупанти поцілили в одне з підприємств міста.

Оновлено о 17:05. Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив, що внаслідок ударів попередньо є 7 людей поранених.

Він додав, що керівник підприємства вивів співробітників до укриття, що, напевно, врятувало їхні життя.

Бекграунд. Нагадаємо, на Запоріжжі через російський обстріл згоріли 20 гектарів пшениці.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло