Британія виділить Україні понад $3 млрд експортного кредиту

Британія виділить Україні понад $3 млрд експортного кредиту

Гроші спрямують на оборону від загарбника та відновлення країни

Британія виділить Україні понад $3 млрд експортного кредиту
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Великобританія планує виділити Україні 3 млрд фунтів стерлінгів експортного кредиту, що еквівалентно близько $3,64 млрд.

Джерело. Про це пише «Sky News».

Деталі. Більшу частину коштів, а саме 2,3 млрд фунтів стерлінгів (приблизно $2,8 млрд), спрямують військову підтримку, а ще 700 млн фунтів стерлінгів (майже $850 млн) – компаніям, що долучаться до відбудови України.

Видання зазначає, що серед таких компаній є BAE Systems та Babcock International. Вони спеціалізуються на оборонній, ядерній та аерокосмічній галузях, а також на інформаційній безпеці.

«Важливо продовжувати підтримувати український уряд всіма можливими способами та демонструвати нашу віру в майбутнє України», – запевнив голова Мінфіну Великобританії Надім Захаві.

Бекграунд. Нагадаємо, 30 червня Велика Британія заявила про плани виділити ще 1 млрд фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні. Згодом країна вирішила передати українським захисникам новий пакет військової допомоги.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло