Бен Воллес: Британія має намір тренувати більше українських військових, ніж планувалося спочатку

Бен Воллес: Британія має намір тренувати більше українських військових, ніж планувалося спочатку

До неї доєднаються інструктори з Фінляндії, Швеції, Норвегії, Данії

Бен Воллес: Британія має намір тренувати більше українських військових, ніж планувалося спочатку
Бен Воллес
фото DR

Що сталося. Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив у четвер, що Британія має намір підготувати більше українських військових, ніж планувалося спочатку.

Джерело. CNN

Деталі. У відповідь на питання, чи зможе Велика Британія підготувати більше ніж 10 000 українських військових до жовтня, як спочатку планувалося, він сказав: 

“Я думаю, що зараз ми зобов’язані справді вийти за межі цієї цифри. Ми збираємося навчати більше і довше», – зазначив він.

Виступаючи на прес-конференції в Копенгагені після міжнародної донорської конференції з надання допомоги Україні у її боротьбі з росією, Воллес наголосив на деяких досягненнях конференції.

«Сьогодні вже є підтвердження того, що більше держав підтримають зусилля Великої Британії з навчання українців. Напередодні про це заявила Швеція, яка направляє значну кількість військових тренерів, Норвегія оголосила на сьогоднішньому заході, що вони направлять і своїх, також Данія надсилає 130 інструкторів. Фінляндія надсилає”, – повідомив Воллес.

“Зараз у нас в Англії дуже багато вікінгів. Кілька сотень років тому це не віщувало нічого доброго. Зараз це ніби повторюється. Більша частина навчальної місії, здається, скандинавська”, – пожартував він.

Уоллес також зазначив, що дії міжнародної спільноти щодо допомоги Україні «досі рухаються по висхідній траєкторії».

«Втоми від дій немає. Ми почали з основної ручної зброї та дебатів про те, чи буде навчання українців провокацією. Через шість місяців ми обговорюємо, скільки гелікоптерів надала міжнародна спільнота, скільки літаків надала міжнародна спільнота, скільки GMLRS і HIMARS. Якщо судити про нас по наших діях, то апетит йде вгору, а не вниз», – сказав він.

Виступаючи на тій же прес-конференції, міністр оборони України Олексій Резніков зазначив, що важливо зробити постійну підтримку України «сталою», оскільки склади і сховища «не є нескінченними в кожній країні».

«Тому нам потрібно спілкуватися... Треба інвестувати гроші у виробництво, наприклад, у Словаччині, Чехії, Латвії чи Литві, щоб розширити їхні потужності», – сказав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло