Суд зняв арешт із ТРЦ Ocean Plaza та з рахунків його компанії-власника

Суд зняв арешт із ТРЦ Ocean Plaza та з рахунків його компанії-власника

Також суд зняв арешт з коштів на рахунках власника ТРЦ, при цьому заборонивши здійснювати видаткові операції за межі України

Суд зняв арешт із ТРЦ Ocean Plaza та з рахунків його компанії-власника
Фото: facebook.com/OceanPlaza

Що сталося. Печерський районний суд Києва зняв арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza та коштів на рахунках її власника – ТОВ «ІС Либідь».

Джерело. Про це йдеться в судовій ухвалі.

Деталі. Суд врахував, що накладений арешт унеможливлює здійснення господарської діяльності ТОВ «ІС «Либідь», яке має понад 350 орендарів та 7000 працівників, що забезпечує надходження до бюджетів різних рівнів близько 3 млрд грн на рік, тому він є «надмірно обтяжливим та неспівмірним із завданнями кримінального провадження».

При цьому суд заборонив «ІС «Либідь» здійснювати видаткові операції за межі України, а також виплачувати дивіденди громадянам та юридичним особам іноземних держав та будь-які інші виплати на рахунки, які відкриті в іноземних банках, та рахунки нерезидентів України.

Бекграунд. Нагадаємо: до агентства з розшуку та менеджменту активів передали корпоративні права ТРЦ Ocean PLaza.

Раніше Mind повідомляв, що ТРЦ в Києві повністю згортає роботу. Це пов'язано з тим, що мажоритарним власником ТРЦ є російська компанія, яка належить сім'ї та партнерам олігарха Ротенберга.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло