Внаслідок обстрілу Харкова постраждали 14 людей
Ушкоджень зазнали троє дітей: 3, 11 та 15 років

Що сталося. Унаслідок обстрілу Харкова сьогодні вдень постраждали 14 людей, з яких четверо отримали легкі ушкодження. Решту поранених госпіталізували.
Джерело. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.
Деталі. Ушкоджень зазнали троє дітей: 3, 11 та 15 років.
«Діти госпіталізовані в медичний заклад. Їхній стан медики оцінюють як середній. Загрози їхнім життям немає», – повідомив Синєгубов.
За попередніми даними, обстріл Харкова вівся з РСЗВ «Ураган». Є влучання в житлові будинки, об'єкти освітньої інфраструктури, сталися пожежі.
«Близько 14:00 ворог завдав масованого обстрілу по житлових масивах Шевченківського та Холодногірського району Харкова, внаслідок чого було пошкоджено п'ять багатоповерхових житлових будинків, три приватні житлові будинки, дитячий садочок та розважальний центр. Горіла трава на відкритій території, а також балкон багатоповерхівки», – йдеться у повідомленні ДСНС.
Бекграунд. Нагадаємо: ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів на харківському напрямку. Загалом Збройні сили України звільнили вже понад 1000 кв. км від рашистів, починаючи з 1 вересня й донині.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].