Єврокомісія пропонує заморозити до 65% виплат Угорщині за трьома програмами

Єврокомісія пропонує заморозити до 65% виплат Угорщині за трьома програмами

Країна може втратити до 7,5 млрд євро надходжень

Єврокомісія пропонує заморозити до 65% виплат Угорщині за трьома програмами
Фото: pixabay.com

Що сталося. Європейська комісія розглядає можливість заморожування фінансування Угорщини за програмами «Збалансованого розвитку» з бюджету Євросоюзу.

Джерело. Про це повідомив офіційний представник Єврокомісії Ерік Мамер.

Деталі. За його словами, колегія Єврокомісії запропонувала Раді ЄС вжити заходів щодо обмеження бюджету в рамках цього механізму в очікуванні «реалізації заходів щодо відновлення верховенства закону в Угорщині».

Пропонується призупинити до 65% виплат за трьома програмами. Таким чином, Угорщина може втратити надходження до 7,5 млрд євро.

 Єврокомісії йдеться, що вона пропонує «призупинити 65% зобов’язань для трьох операційних програм у рамках політики згуртованості», внаслідок чого Угорщина може втратити до 7,5 млрд євро надходжень.

Також «заборонити укладати юридичні зобов'язання з трастами суспільного інтересу за програмами, що реалізуються в прямому та опосередкованому управлінні».

Бекграунд. Нагадаємо, що Угорщина припинила блокувати санкції проти росії після погроз від ЄС скоротити їй фінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло