Уряд дозволив біженцям з України продовжувати отримувати субсидії в Україні
Це стосується осіб, що вимушено виїхали за кордон через війну

Що сталося. Уряд дозволив українцям, що вимушено виїхали за кордон через війну, продовжувати отримувати субсидії в Україні.
Джерело. Про це йдеться в постанові Кабміну №1041.
Деталі. Особи, що перебувають за межами країни понад 60 днів, продовжують отримувати субсидію, якщо їхня відсутність на Батьківщині не пов'язана:
- зі службовим відрядженням;
- з лікуванням за кордоном;
- з навчанням;
- доглядом за дитиною до 3 років.
Згідно з переліком змін до постанови, для отримання субсидії необхідно подати документи до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, Центру надання адмінпослуг (ЦНАП) або органу Пенсійного фонду України.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Україні змінять механізм виплати субсидій та пільг. Кошти тепер виплачуватиме Пенсійний фонд України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].