Ще одна “мотивація”: загиблим на війні росіянам і їх родичам анулюють кредити

Ще одна “мотивація”: загиблим на війні росіянам і їх родичам анулюють кредити

Але на іпотеку ця ініціатива не поширюється

Ще одна “мотивація”: загиблим на війні росіянам і їх родичам анулюють кредити
фото DR

У російську держдуму внесли законопроект про кредитні канікули для учасників війни росії проти України. Їхні виплати за кредитами будуть заморожені або знижені, а у разі поранення чи смерті кредит анулюється без переходу до родичів.

Джерело. Про це пише “Север.Реалии” з посиланням на сайт ради федерації.

Кредитні канікули поширяться і на мобілізованих військових, і на контрактників. Зобов'язання щодо кредитів тих, хто перебував на утриманні у загиблих, також буде припинено.

У законопроекті також прописано, що роботодавці не можуть розірвати трудовий договір, якщо працівник був призваний на службу по мобілізації. Однак, якщо він не вийде на роботу через три місяці після закінчення мобілізації, його можна звільнити.

У день оголошення 21 вересня Центробанк рекомендував банкам та мікрофінансовим організаціям надати мобілізованим росіянам кредитні канікули.

При цьому на іпотеку ці правила не поширюються. У Держдумі заявили, що мобілізованим бійцям доведеться продовжувати виплачувати іпотеку «з нової зарплати». За участь у війні мобілізованим платитимуть близько 200 000 рублів на місяць.

Бекграунд. За час мобілізації в країні, за повідомленнями міністра оборони рф Сергєя Шойгу, планують зібрати 300 000 людей.

При цьому «Новая газета. Европа» стверджує, що на війну може бути відправлено до мільйона людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло