Horizon Capital створює новий інвестфонд, уже залучено перші $125 млн

Horizon Capital створює новий інвестфонд, уже залучено перші $125 млн

Фонд підтримуватиме «підприємців-візіонерів, які очолюють технологічні та експортноорієнтовані компанії, що швидко зростають»

Horizon Capital створює новий інвестфонд, уже залучено перші $125 млн
Фото: "Економічна правда"

Що сталося. Американсько-українська інвестиційна компанія Horizon Capital оголосила про створення нового фонду з цільовим розміром $250 млн для інвестицій в українські компанії, половину з цих коштів вже залучено у фонд.

Джерело. Про це компанія повідомила сьогодні.

Деталі. Horizon Capital проінформувала, що новий фонд має назву Horizon Capital Growth Fund IV, L.P. (HCGF IV). «Із запуском фонду HCGF IV компанія Horizon Capital досягла рекордно високого результату першого етапу, зібравши 50% від своєї цілі в $250 млн, і найвищого результату першого етапу в історії компанії», – говориться в повідомленні. На першому етапі фонд підтримали Європейський банк реконструкції та розвитку, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft, дочірня компанія KfW Group, Голландський банк розвитку, Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються, Western NIS Enterprise Fund та Zero Gap Fund (сформований у співпраці між The Rockefeller Foundation та John D. and Catherine T MacArthur Foundation).

Офіційна церемонія підписання відбулася сьогодні в лондонському офісі IFC. Корпорація повідомила, що IFC інвестує у фонд $30 млн, щоб допомогти українським ринкам капіталу та підтримати ринки технологій і прямих інвестицій.

Бекграунд. Horizon Capital має в управлінні понад $1,2 млрд в декількох фондах, її партнерами є понад 40 інституційних інвесторів. Вона заснована в 2006 році Джефрі Нілом, Марком Івашком, Оленою Кошарною та колишнім міністром фінансів України Наталією Яресько. Раніше повідомлялося, що протягом 2018–2023 років компанія планує вкласти в Україну $100–200 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло