Українські та польські студенти вчаться складати безпілотники і керувати компанією з їх продажу

Українські та польські студенти вчаться складати безпілотники і керувати компанією з їх продажу

Навчання проводяться в рамках польсько-українського проекту “Академія дронів”

Українські та польські студенти вчаться складати безпілотники і керувати компанією з їх продажу
youtube.com/watch/screen

Успішно завершилося випробування безпілотника, зібраного польськими та українськими студентами. Машина була створена в рамках проекту «Академія дронів: польсько-українські творчі майстерні».

Джерело. Про це пише Польське радіо з посиланням на місцеве видання «Gazeta Lubuska».

Деталі. У проекті бере участь група з 16 молодих людей із Польщі та 19 осіб із України. Заняття проводяться, зокрема, в Університеті міста Зелена Гура.

Студенти з Центру професійної та безперервної освіти «Електрик» із Нової Сулі та шкіл Івано-Франківська та Самбора в Україні здійснили політ свого безпілотника в аеропорту в Пшилепі.

Автор і координатор проекту, директор ЦПБО «Електрик» Ґжеґож Кеніґсберґ пояснив, що завданням студентів було зібрати дрон із закуплених частин, налаштувати його та підготувати до польоту. Створений дрон є результатом роботи симуляційної компанії, створеної молодими людьми в рамках проекту. Компанія займатиметься продажем безпілотників і послугами, які надають дрони, наприклад екологічним моніторингом. Серед іншого студенти мають підготувати веб-сайт компанії та її бізнес-план.

Компанія має польського та українського молодіжного керівника та різні відділи, включаючи технічно-мехатронічний, IT, економічний, продажів, оцінки та PR. Учні беруть на себе ролі співробітників.

Кеніґсберґ підкреслив, що створення симуляційної компанії має навчити молодь, як діяти в майбутньому професійному житті.

Він додав, що проект також покликаний подолати бар’єри та зміцнити співпрацю з українськими сусідами.

«Я вважаю, що найголовніше, щоб ми призвичаїли й наших, і молодих українців жити разом, щоби ми співдіяли. Треба дати кожному, і поляку, і українцю, вудку, щоби вони могли навчитися ловити те, що хочуть у житті», – зазначив ініціатор проекту.

Бекграунд. Як повідомлялося, Польща не впускатиме в країну росіян, що підтримували режим путіна, однак в'їзд дозволять тим, хто зазнав репресій чи боровся за права людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло