У Севастополі мобілізують водіїв швидкої та трактористів

У Севастополі мобілізують водіїв швидкої та трактористів

Більшість особового складу – чоловіки віком «за 40»

У Севастополі мобілізують водіїв швидкої та трактористів
Фото: ГУР

Що сталося. В окупованому Севастополі набирає обертів «мобілізаційна кампанія»: військкомати найбільшу увагу приділяють водіям і трактористам.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління української розвідки.

Деталі. У 1-й міській лікарні повістки отримали водії швидкої допомоги в повному складі, на виноробному підприємстві «Золота балка» – 100% трактористів.

Мобілізованих розміщують у військовому містечку 810 бригади морської піхоти. Протягом останнього тижня сюди прибуло близько 300 новобранців. Мобілізовані проходять прискорену базову бойову підготовку під ккрівництвом інструкторів із 47 мотострілецької дивізії та 810 бригади. Найбільше уваги приділяють підготовці екіпажів БМП, БТР та РСЗВ «Град». Зразки сучасної військової техніки відсутні. Окремо готуються підрозділи снайперів і саперів. Опрацьовуються дії в складі БТГр та малими групами.

Більшість особового складу – чоловіки віком «за 40». Серед них – учасники російських воєн в Ічкерії, декілька «афганців». Значна частина колишніх військових ЗСУ, які після окупації залишися на території Криму.

Зі стоянки довготривалого зберігання бойової техніки 810 бригади зняті всі САУ 2С3 «Акация» та ЗСУ-23-4 «Шилка», які вдалося привести в мінімально робочий стан. Частина особового складу вже виїхала на Донецький та Херсонський напрямки.

Бекграунд. Тим часом представникам малого бізнесу в республіці Марій Ел (субєкт рф у Приволзькому краї) пообіцяли затвердити «броню» на співробітників, які підлягають призову, якщо вони пожертвують 1% річного доходу «на мобілізаційні потреби».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло