Кремлівські чиновники «таємно зв'язуються із Заходом, щоб підштовхнути Україну до переговорів» - ISW

Кремлівські чиновники «таємно зв'язуються із Заходом, щоб підштовхнути Україну до переговорів» - ISW

Вони “не зацікавлені” в продовженні війни в Україні, на відміну від путіна

Кремлівські чиновники «таємно зв'язуються із Заходом, щоб підштовхнути Україну до переговорів» - ISW
фото DR

Повідомлення про закулісні махінації Кремля, у тому числі можлива змова з боку певних постатей, які вважають становище владіміра путіна дедалі вразливішим, стають все більш поширеними після анексії чотирьох областей України.

Джерело. Про це пише Sky News з посиланням на доповідь аналітичного центру “Інститут вивчення війни” (ISW).

Деталі. Глава української військової розвідки Кирило Буданов вважає, що це рішення «викликало розкол у Кремлі, який, імовірно, посилиться в міру того, як Україна звільняє все більше територій» .

Буданов стверджує, що кремлівські еліти значною мірою не підтримували анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей, поки там тривають бої.

Це спонукало багатьох кремлівських чиновників зв'язатися зі своїми західними колегами, щоб висловити свою незацікавленість у продовженні війни в Україні.

За словами українця, деякі кремлівські чиновники почали агітувати своїх західних колег за переговори з Україною, в той самий час російське військово-політичне командування готувало ракетні удари по Україні, щоб залякати українців та змусити їх розпочати переговори.

ISW заявляє, що це твердження «узгоджується з потоком західних повідомлень про пряму критику путіна в Кремлі менш ніж через тиждень після анексії» і тим, що телеграм-канали, пов'язані з ПВК «Вагнер», також пишуть про появу в Кремлі прихильників війни та переговорників в один і той самий час.

«Ці спостереження підвищують ймовірність того, що натяки інсайдерів на готовність Кремля до серйозних переговорів можуть не відображати власні погляди путіна чи його рішення, а натомість можуть бути частиною зусиль тих чиновників з його оточення, які хочуть переконати Захід та Україну піти на поступки в надії схилити його до своєї точки зору», – йдеться у висновку ISW.

Бекграунд. Тим часом президент Туреччини Ердоган заявив, що простежив у російського президента владіміра путіна «пом'якшення позиції й відкритість до переговорів» щодо мирного врегулювання війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло