Зеленський підписав закон про збільшення військових видатків на 387 млрд грн

Зеленський підписав закон про збільшення військових видатків на 387 млрд грн

Верховна Рада внесла відповідні зміни до державного бюджету на 2022 рік 18 жовтня

Зеленський підписав закон про збільшення військових видатків на 387 млрд грн
Фото: delo.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до державного бюджету, якими збільшуються військові видатки на 387 млрд грн.

Джерело. Про це повідомила Верховна Рада.

Деталі. «Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»… Цим Законом, серед іншого, за загальним фондом державного бюджету збільшені бюджетні призначення окремим головним розпорядникам коштів державного бюджету – суб’єктам сектору національної безпеки і оборони, загалом  на 386,9 млрд грн», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що реалізація закону дозволить здійснювати невідкладні завдання у сфері національної безпеки і оборони та заходи з відсічі збройної агресії рф проти України, виконувати зобов’язання держави із виплати своєчасно та у повному обсязі військовослужбовцям грошового забезпечення.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, уряд вчергове вирішив змінити бюджетний кодекс та збільшити видатки на військові потреби на 387 млрд грн. Це рішення підтримав парламент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло