Німецька влада заявила, що використання «Північного потоку – 2» більше неможливе

Німецька влада заявила, що використання «Північного потоку – 2» більше неможливе

З таким питанням до Берліна звернулася проросійська партія

Німецька влада заявила, що використання «Північного потоку – 2» більше неможливе
фото Nord Stream 2

Уряд Німеччини відкинув можливість запуску «Північного потоку – 2» після вересневих вибухів. З такою пропозицією виступав російський президент путін, пропонуючи запустити одну з двох гілок газопроводу, яка вціліла.

Джерело. Про це пише Der Spiegel.

Деталі. «Очевидно, що саботаж із сильними вибухами негативно вплинув на обидві нитки “Північного потоку – 2”, тому технічної можливості використовувати газопровід наразі більше немає», – йдеться у повідомленні німецького уряду у відповідь на запит заступника голови парламентської групи «Альтернатива для Німеччини» (АдН) Лейфа-Еріка Хольма.

У німецькому уряді також нагадали, що «Північний потік – 2» не отримав необхідної сертифікації у зв’язку з російським вторгненням в Україну.

АдН, яка вважається правопопулістською і проросійською, виступає за введення «Північного потоку – 2» в експлуатацію та проти курсу на подолання залежності від поставок газу з росії.

Бекграунд. Газопроводи «Північний потік» та «Північний потік – 2» було підірвано наприкінці вересня. Цей інцидент окремо розслідують Швеція, Данія та Німеччина.

У росії заявили, що не приймуть «псевдорезультатів» від цих країн, поки російські експерти не братимуть участі у розслідуванні.

Раніше шведська газета Expressen публікувала перші фото пошкодженого газопроводу «Північний потік» на дні Балтійського моря. На них видно розрив товстої сталевої труби та порожню траншею, з якої вибухом було викинуто близько 50 метрів труби.

Нагадаємо, напередодні ВМС Швеції повідомили, що до місця аварії на «Північних потоках» підійшло російське судно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло