Німеччина досі кволо постачає зброю Україні - посол

Німеччина досі кволо постачає зброю Україні - посол

Рішення в ФРН ухвалюються «надто пізно», підкреслив він

Німеччина досі кволо постачає зброю Україні - посол

Що сталося. Новий посол України в ФРН Олексій Макєєв заявив, що Німеччина досі дуже кволо ухвалює рішення щодо військової допомоги українській державі.

Джерело. Паро це він сказав в інтерв’ю Bild am Sonntag, повідомила «Європейська правда».

Деталі. «Коли я дивлюся на дії Німеччини в цій війні, мені інколи здається, що це має такий вигляд, немов німецький спортивний автомобіль їде автобаном зі швидкістю 30 км/год. Замість того, щоб швидко поставити те, що справді допомогло б нам у боротьбі з росіянами, нам протягом кількох тижнів, а то й місяців пояснюють, чому наші вимоги не можуть бути виконані за жодних обставин», – обурився він.

Дипломат підкреслив, що рішення ФРН про допомогу Україні ухвалюються «тоді, коли вже надто пізно». Так було з бронетехнікою, з артилерією, з реактивними установками, зазначив він.

Макєєв також вважає, що практика постачання в Україну озброєння радянських часів в обмін на оновлення озброєння сучасними засобами в країнах-постачальниках є «неефективною». «Нам не допоможе, якщо в усьому світі збиратимуть і надсилатимуть в Україну лише радянський матеріал. Метою Німеччини має бути якнайшвидша перемога України у цій війні, припинення безглуздої загибелі людей та відновлення миру. Для досягнення цієї мети нам потрібні сучасні бойові танки. Німецька зброя рятує життя», – заявив дипломат.

Бекграунд. Німеччина надасть Україні додатково 2 установки MARS, 4 гаубиці, а також засоби ППО, заявив президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло