Країни ЄС направили в Україну 500 електрогенераторів через Механізм цивільного захисту
Таким чином ЄС намагається забезпечити доступ українців до електроенергії та опалення

Що сталося. 17 країн ЄС направили в Україну 500 електрогенераторів через Механізм цивільного захисту ЄС, оскільки енергетична інфраструктура України зазнала серйозних пошкоджень.
Джерело. Про це йдеться в телеграм-каналі Верховної Ради.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Деталі. Зазначається, що таким чином ЄС намагається забезпечити доступ українців до електроенергії та опалення.
Бекграунд. Нагадаємо, що за останній місяць енергопідприємства ДТЕК зазнали 12 ворожих атак.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.