МВС: з початку вторгнення рашистів в Україну знешкоджено понад 270 000 вибухових предметів

МВС: з початку вторгнення рашистів в Україну знешкоджено понад 270 000 вибухових предметів

Майже третина території держави залишається небезпечною

МВС: з початку вторгнення рашистів в Україну знешкоджено понад 270 000 вибухових предметів

Що сталося. Понад 270 000 вибухонебезпечних предметів виявлено та знешкоджено з 24 лютого, коли росія напала на Україну.

Джерело. Про це говориться в повідомленні МВС.

Деталі. «Якщо говорити про всю територію України, всього від початку вторгнення виявлено, вилучено та знешкоджено понад 270 000 одиниць вибухонебезпечних предметів», – сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

За його даними, потенційно небезпечними залишається 175 000 кв. км території України, ця цифра динамічна і «разом із російськими обстрілами може змінюватися», додав він. «Зараз основні сили піротехнічних підрозділів ДСНС та вибухотехніків Нацполіції працюють переважно на Харківщині. Усього з 8 вересня майже 15000 гектарів було розміновано нашими підрозділами, знешкоджено понад 30 000 вибухонебезпечних предметів лише на Харківщині», – уточнив Єнін.

У вересні Держслужба з надзвичайних ситуацій повідомляла, що повномасштабне вторгнення рф в Україну спричинило забруднення мінами та вибухонебезпечними предметами майже половини території держави. У квітні Офіс ООН з координації гуманітарних питань в Україні назвав Україну однією з найзамінованіших країн світу.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, станом на 8 листопада Збройні Сили України ліквідували 77 170 військовослужбовців рф, з них 710 знищили за останню добу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло