Архітектурна компанія Gensler допомогатиме відновлювати Ірпінь

Архітектурна компанія Gensler допомогатиме відновлювати Ірпінь

Також фірма сприятиме залученню до відбудови найкращих міжнародних фахівців та експертів

Архітектурна компанія Gensler допомогатиме відновлювати Ірпінь
Фото: itvua.tv

Що сталося. Архітектурна американська компанія Gensler допомогатиме відновлювати Ірпінь.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Irpin Reconstruction Summit (IRS).

Деталі. Зазначається, що компанія сприятиме залученню до цієї справи найкращих міжнародних фахівців та експертів. Також Gensler надаватиме консультації щодо розробки плану реконструкції з урахуванням інфраструктурних, транспортних, спортивних, освітніх, екологічних та інших потреб громади.

«Gensler має колосальний досвід в будівництві грандіозних об'єктів. Проте в портфелі Gensler немає відбудованого міста після війни. Давайте разом недопустимо того, щоб українці були вимушені покинути свою країну. В місто, не зважаючи на руйнування, повернулося 85% мешканців. Це означає, що українці хочуть бути вдома», – прокоментував  голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

В IRS додали, що Gensler планує очолювати процес планування відновлення Ірпеня, створити генеральний план міста. Цим мають розв'язати такі питання, як міське планування, пріоритети реконструкції, безпека, енергетичні та культурні ресурси.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Київська школа економіки оцінила збитки інфраструктурі Ірпеня в майже $922 млн. 48% житлового фонду міста зруйновано або пошкоджено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло