Антикорупційний суд призначив ексглаві Держприкордонслужби заставу в розмірі 2 млн грн

Антикорупційний суд призначив ексглаві Держприкордонслужби заставу в розмірі 2 млн грн

Його підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем

Антикорупційний суд призначив ексглаві Держприкордонслужби заставу в розмірі 2 млн грн

Що сталося. Вищий антикорупційний суд застосувала до колишнього голови Державної прикордонної служби запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 2 108 850 грн.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Деталі. На підозрюваного покладені процесуальні обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора слідчого судді, суду;
  • утримуватись від спілкування із визначеними в ухвалі слідчого судді особами;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну.

Строк дії обов’язків – до 28 грудня 2022 року включно.

Бекграунд. Нагадаємо: колишньому голові Державної прикордонної служби України повідомлено про підозру у зловживанні владою та службовим становищем колишнім голові Держприкордонслужби, начальнику Першого окремого відділу капітального будівництва прикордонної служби, а також директору товариства – забудовника.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло