Українські слідчі разом з польським президентом прибули на місце падіння ракети у Польщі

Українські слідчі разом з польським президентом прибули на місце падіння ракети у Польщі

Дуда сказав, що намагається підтримати Володимира Зеленського: «Не дивно, що тут є емоції»

Українські слідчі разом з польським президентом прибули на місце падіння ракети у Польщі

Українські слідчі перебувають у Польщі на місці, де впала ракета.

Джерело. Про це пише CNN з посиланням на джерело в Офісі президента України.

Деталі. Джерело в Києві підтвердило CNN, що українські слідчі прибули на місце у Польщі, уражене ракетою у вівторок, щоб вивчити уламки ракети і з’ясувати її походження.

Президент Володимир Зеленський у середу виступив з вимогою дозволити українській команді приєднатися до розслідування, яке ведуть польські та американські експерти.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що він намагається підтримати свого українського колегу Володимира Зеленського після того, що він назвав «ненавмисним інцидентом», внаслідок якого у вівторок загинули двоє людей, коли ракета впала в польському селі Пшеводов неподалік кордону з Україною.
«Ситуація вкрай складна і нікого не дивує, що тут є емоції. Він проходить через усе, через що проходить його народ. Це його народ обрав його на цю посаду і за яку він відчуває відповідальність», – сказав Дуда журналістам під час відвідин місця вибуху у Пшеводові.
Дуда сказав, що всі три сторони – Польща, Україна та США – зі свого боку збирають інформацію, підтверджуючи, що те, що сталося у вівторок, було «трагічним» нещасним випадком.
«Ніхто не хотів нікого образити в Польщі», – сказав Дуда, додавши, що «поки що ми не виявили жодних слідів другої ракети на території Польщі».

Також ЗМІ публікують перші фото і відео з українськими слідчими на місці інциденту.

Бекграунд. Нагадаємо, президент Зеленський дещо пом'якшив свої твердження щодо того, що ракета, яка впала на територію Польщі – російська. Він зазначив, що потрібно дочекатися результатів розслідування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло