Зеленський ввів до складу своєї Ставки міністра Кубракова та заступника голови ОП Машовця

Зеленський ввів до складу своєї Ставки міністра Кубракова та заступника голови ОП Машовця

Отже, склад Ставки збільшився до 23 осіб

Зеленський ввів до складу своєї Ставки міністра Кубракова та заступника голови ОП Машовця
Фото: Офіс Президента

Що сталося. Президент Володимир Зеленський ввів до складу Ставки верховного головнокомандувача (СВГ) міністра інфраструктури Олександра Кубракова та заступника керівника Офісу Президента Романа Машовця.

Джерело. Про це йдеться в указі Президента №790.

Деталі. «На часткову зміну статті 2 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №72/2022… увести до персонального складу Ставки Верховного Головнокомандувача таких осіб: Кубраков Олександр Миколайович – міністр інфраструктури України, Машовець Роман Васильович – заступник керівника Офісу Президента України», – говориться в документі.

Указ датований 17 листопада, він набуває чинності з дня його опублікування.

СВГ – це надзвичайний орган найвищого військового керівництва України, який у період реальної війни-агресії здійснює стратегічне управління Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями держави.

Діюча СВГ утворена указом Зеленського від 24 лютого 2022 року №72, у день, коли рф здійснила військовий напад на Україну.

Всього до складу ставки входить 23 особи, серед яких міністри, керівники силових структур та інші.

Координатором ставки є секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Зеленський змінив склад РНБО та виключив звідти ексголову НБУ Шевченка. Відповідне крісло посів новий очільник Нацбанку Андрій Пишний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло