Збита над Києвом російська ракета «несла муляж ядерної боєголовки» - Defense Express

Збита над Києвом російська ракета «несла муляж ядерної боєголовки» - Defense Express

Це свідчить, що запас крилатих ракет у рашистів вичерпується

Збита над Києвом російська ракета «несла муляж ядерної боєголовки» -  Defense Express
Уламок збитої Х-55
defence-ua.com

На збитій над Києвом російській ракеті було встановлено макет ядерної боєголовки.

Джерело. Про це повідомляє Defense Express.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Деталі. Ракета, яку збили вчора, спочатку була призначена для того, щоб нести ядерне навантаження, але замість цього на ній був встановлений муляж, повідомили виданню в центрі стратегічного зв'язку Збройних сил України.

«Одна із цих ворожих крилатих ракет, як стало відомо Defense Express із власних джерел – це була крилата ракета типу Х-55, в якій взагалі не було бойової частини. Замість БЧ у цій рашистській ракеті було «прикручено» блок, який виступав імітатором ядерної бойової частини. Простіше кажучи – для цього удару росіяни взяли як мінімум одну Х-55 із свого «ядерного арсеналу», «відкрутили» з цієї ракети ядерну боєголовку і замість неї поставили пусту «болванку», і так і відстріляли по Україні», – повідомили в центрі.

Видання заявило, що існує ймовірність того, що у росії «закінчуються звичайні ракети модифікації Х-555».

“Такий варіант свідчить, що запас крилатих ракет в рф вичерпується до позначки, критичної для Кремля. Раз у хід пішли КР із «ядерного арсеналу», – зазначають експерти.

«Якщо ядерний заряд вилучено, чи означає це, що російські солдати забули поставити на його місце звичайну боєголовку? Або якщо ядерну боєголовку вивезли, то де вона зараз?», – зазначає видання.

У ЗСУ поки що не підтверджують і не спростовують використання росією ракет з імітатором ядерної боєголовки.
Як повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, потрібно дочекатися результатів фахівців.
«Завдання Повітряних сил – знищити ціль. Все, що там далі, на землі вже ідентифікується фахівцями, які визначають тип ракети. Навіщо і як вони це роблять? Версій є багато. Може, справді закінчується запас крилатих ракет, а може, запускають їх , як помилкові цілі. Є різні питання щодо цього», – сказав він.

Бекграунд. 17 листопада над Києвом протиповітряна оборона столиці збила мінімум 4 дрони-камікадзе типу Shahed та мінімум дві крилаті ракети.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло