Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн

Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн

Фонд Гейтсів виділить $7 млрд для Африки

Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн
фото DR

Фонд Білла та Мелінди Гейтс заявив у четвер, що виділить Африці $7 млрд протягом наступних чотирьох років. Співзасновник Microsoft Білл Гейтс попередив, що “українська криза” скорочує обсяг допомоги, яка надходить на континент.

Джерело: CNN

Деталі. Новий обсяг допомоги Фонду, який на 40% більший за суму, витрачену за попередні чотири роки, буде спрямований на проекти, спрямовані на боротьбу з голодом, хворобами, бідністю та гендерною нерівністю.

Нігерія, найбільш густонаселена країна Африки, отримає найбільшу частку.

«Європейські бюджети сильно постраждали від війни в Україні, тому зараз тенденція щодо допомоги не збільшується», – заявив мільярдер журналістам в Університеті Найробі під час візиту до Кенії.

«Якщо ви візьмете всю допомогу для Африки, включаючи всю кліматичну допомогу, у кілька наступних років вона, ймовірно, знизиться», – зазначив він.

Кенія і більшість Східної Африки страждають від найсильнішої за чотири десятиліття посухи. Посуха поставила понад 10 млн людей у ​​регіоні «на межу голодної кризи», заявила цього тижня американська група допомоги World Vision. ООН заявляє, що очікує голоду в деяких частинах Сомалі цього року.

Після зустрічі з президентом Кенії Вільямом Руто Гейтс заявив, що фонд створить регіональний офіс у Найробі.

У 2021 році Фонд надав благодійну допомогу у розмірі $6,7 млрд, а минулого тижня пообіцяв виділити $1,4 млрд, щоб допомогти дрібним фермерам світу впоратися зі зміною клімату.

Як повідомлялося, до 2050 року Україна зіткнеться із втратами населення в розмірі 20% і більше, а Китай позбавиться статусу найгустонаселенішої країни світу. Про це в матеріалі Mind – “Нас – 8 мільярдів. Чи вистачить ресурсів планети на всіх і на які індустрії припаде найбільший тиск”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло