Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн

Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн

Фонд Гейтсів виділить $7 млрд для Африки

Білл Гейтс: “українська криза” “відволікає гроші донорів” для африканських країн
фото DR

Фонд Білла та Мелінди Гейтс заявив у четвер, що виділить Африці $7 млрд протягом наступних чотирьох років. Співзасновник Microsoft Білл Гейтс попередив, що “українська криза” скорочує обсяг допомоги, яка надходить на континент.

Джерело: CNN

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Деталі. Новий обсяг допомоги Фонду, який на 40% більший за суму, витрачену за попередні чотири роки, буде спрямований на проекти, спрямовані на боротьбу з голодом, хворобами, бідністю та гендерною нерівністю.

Нігерія, найбільш густонаселена країна Африки, отримає найбільшу частку.

«Європейські бюджети сильно постраждали від війни в Україні, тому зараз тенденція щодо допомоги не збільшується», – заявив мільярдер журналістам в Університеті Найробі під час візиту до Кенії.

«Якщо ви візьмете всю допомогу для Африки, включаючи всю кліматичну допомогу, у кілька наступних років вона, ймовірно, знизиться», – зазначив він.

Кенія і більшість Східної Африки страждають від найсильнішої за чотири десятиліття посухи. Посуха поставила понад 10 млн людей у ​​регіоні «на межу голодної кризи», заявила цього тижня американська група допомоги World Vision. ООН заявляє, що очікує голоду в деяких частинах Сомалі цього року.

Після зустрічі з президентом Кенії Вільямом Руто Гейтс заявив, що фонд створить регіональний офіс у Найробі.

У 2021 році Фонд надав благодійну допомогу у розмірі $6,7 млрд, а минулого тижня пообіцяв виділити $1,4 млрд, щоб допомогти дрібним фермерам світу впоратися зі зміною клімату.

Як повідомлялося, до 2050 року Україна зіткнеться із втратами населення в розмірі 20% і більше, а Китай позбавиться статусу найгустонаселенішої країни світу. Про це в матеріалі Mind – “Нас – 8 мільярдів. Чи вистачить ресурсів планети на всіх і на які індустрії припаде найбільший тиск”.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло