Відключення електроенергії в Україні, найімовірніше, триватимуть до квітня – YASNO

Відключення електроенергії в Україні, найімовірніше, триватимуть до квітня – YASNO

Гендиректор бренду розповів про три варіанти розвитку подій

Відключення електроенергії в Україні, найімовірніше, триватимуть до квітня – YASNO
Фото: pixabay.com

Що сталося. Найімовірніше, відключення світла в Україні триватимуть до кінця березня.

Джерело. Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко. 

Деталі. За його словами, сценарії на зиму виглядають так:

Базовий: Якщо нових атак на енергомережу не буде, то за нинішніх умов генерації електроенергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими.

Позитивний: Нових атак не відбувається, повертається попередній рівень генерації. Тоді ми, цілком імовірно, будемо мати вдосталь електроенергії, так що зможемо відмовитися від відключень взагалі.

Негативний: Якщо мережу сильно пошкодять внаслідок атак,  доведеться задіювати не лише погодинні, а й екстрені відключення, за яких світла може не бути довго. 

Бекграунд. Нагадаємо: генеральний директор найбільшої в Україні приватної енергетчної компанії ДТЕК Максим Тимченко сказав українцям подумати про варіант виїзду за кордон на зимовий період, це дозволить зменшити споживання електроенергії в країні і знизить навантаження на напівзруйновану енергетичну інфраструктуру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло