Статки Коломойського впали до $850 млн після націоналізації «Укрнафти» та «Укртатнафти» – Forbes

Статки Коломойського впали до $850 млн після націоналізації «Укрнафти» та «Укртатнафти» – Forbes

Олігарх утратив приблизно $740 млн своїх нафтових та газових активів

Статки Коломойського впали до $850 млн після націоналізації 	«Укрнафти» та 	«Укртатнафти» – Forbes
Фото: УП

Що сталося. Статки Ігоря Коломойського впали до $850 млн після націоналізації «Укрнафти» та «Укртатнафти».

Джерело. Таку оцінку надає «Forbes Україна».

Деталі. За підрахунками журналістів, олігарх утратив $740 млн нафтових та газовидобувних активів, а основа бізнесу групи «Приват» у вигляді металургійних активів знецінилася з $310 млн до $120 млн.

Оцінку вартості заводу «Дніпроазот» знизили до $30 млн. Утратили в ціні також активи медіа – вартість «Групи 1+1» впала до $70 млн.

Також до скорочення статків бізнесмена додалося падіння вартості активів в енергетиці – з $60 млн до $20 млн. Водночас частки в Іллічівському морському рибному порту та Чорноморському паливному терміналі вдвічі знецінилися до $20 млн.

У Forbes додали, що станом на листопад 2021 року статки Коломойського оцінювали у $1,93 млрд. Найдорожчими були активи «Укрнафти», «Укртатнафти», JKX Oil&Gas, «Нафтохімік Прикарпаття» та мережа АЗС.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що націоналізовані «Укрнафта», «Мотор Січ» та ще три підприємства працюватимуть на Міноборони України на час воєнного стану. Після війни акції «Мотор Січ», «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ», «Укрнафта», «Укртатнафта» повернуть їхнім власникам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло