Статки двох співзасновників Grammarly подешевшали вдвоє за рік – Forbes

Статки двох співзасновників Grammarly подешевшали вдвоє за рік – Forbes

У листопаді 2021 року частки обох бізнесменів оцінювали в $4 млрд, а зараз - $2,2 млрд

Статки двох співзасновників Grammarly подешевшали вдвоє за рік – Forbes
Фото: TAdviser

Що сталося. Статки двох співзасновників Grammarly Максима Литвина та Олексія Шевченка подешевшали вдвоє – з $4 млрд у листопаді 2021 року до $2,2 млрд.

Джерело. Про це повідомляє «Forbes Україна».

Деталі. Зазначається, що рік тому вони посідали 728-му сходинку в списку найбагатших людей світу. Наразі Шевченко та Литвин на 1322-му та 1333-му місцях.

Сторони. Згідно з даними Pitchbook, близько 22% Grammarly належить інвесторам, які брали участь у двох раундах фінансування у 2019 та 2021 роках. Литвину й Шевченку на листопад 2021-го, за оцінками Forbes, належало майже по 35% капіталу.

Як пояснює видання, приводом для переоцінки статків стали нові дані з українських реєстрів про те, що жоден з акціонерів Grammarly не володіє часткою понад 25%.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Grammarly потрапила в 1000 найвпливовіших компаній за версією TIME. Стартап розробляє АІ-рішення для допомоги в написанні текстів англійською.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло