УГМК створить підприємства в Києві, Запоріжжі та Миколаєві

УГМК створить підприємства в Києві, Запоріжжі та Миколаєві

Статутні капітали формуються з майнових комплексів УГМК у зазначених регіонах

УГМК створить підприємства в Києві, Запоріжжі та Миколаєві
Фото: flickr.com

Що сталося. Акціонери одного з найбільших металосервісних підприємств «Українська гірничо-металургійна компанія» підтримали ініціативу про створення трьох регіональних компаній: ТОВ «Стожари Київ», ТОВ «Стожари Запоріжжя» та ТОВ «Стожари Миколаїв».

Джерело. Про це повідомляється в системі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Статутний капітал «Стожари Київ» становитиме 174,5 млн грн, «Стожари Запоріжжя» – 69 млн грн, «Стожари Миколаїв» – 5,5 млн грн. Статутні капітали формуються за допомогою відповідних майнових комплексів УГМК у зазначених регіонах.

Бекграунд. УГМК створено 1998 року. Займає передові позиції серед металотрейдерів України з продажу металопрокату та труб. За даними НДУ на IV квартал 2021 року, у власності компаній Lanacomo Limited і Leadpoint Holding (обидві – Кіпр) – по 50% акцій УГМК.

Статутний капітал УГМК становить 22,028 млн грн, номінал акції – 1 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло