Конгресмени США внесли резолюцію щодо виключення росії із Ради Безпеки ООН
З юридичної точки зору можна оскаржити наступність членства між СРСР і рф

Два американські конгресмени, члени Гельсінської комісії Конгресу США (двопартійної незалежної організації з нагляду за дотриманням прав людини), внесли до Конгресу резолюцію, яка закликає президента Байдена зробити кроки щодо виключення рф із Ради Безпеки ООН.
Джерело. Про це пише американське видання Foreign Policy.
Деталі. Раніше Гельсінська комісія вже закликала держсекретаря США Ентоні Блінкена висловити протест проти постійного статусу рф у Раді Безпеки.
У резолюції йдеться, що росія грубо порушила статут ООН. Резолюція має рекомендаційний характер.
Foreign Policy пише, що статут міжнародної організації не передбачає виключення із Ради Безпеки одного з його членів, але з юридичної точки зору можна оскаржити наступність членства між СРСР і рф.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].