ЗСУ досягли успіхів у районі Сватово-Кремінна – ISW
Аналітики припускають, що ЗСУ звільнили Дворічну, Новомлинськ та Тавільжанку на Харківщині

Що сталося. Українські воїни захопили опорний пункт росії біля Краснопопівки, що за 5 км від Кремінної.
Джерело. Про це повідомляє Інститут з вивчення війни (ISW).
Деталі. «Українські сили, ймовірно, досягли більших успіхів на північному сході України, ніж раніше оцінювало ISW. 27 грудня голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов заявив, що російські війська окупували 1,6% території Харківської області», – зазначили аналітики.
За даними ISW щодо оцінки місцевості станом на 26 грудня, російські війська окупували близько 1,747% території Харківської області (різниця близько 46 кв. км).
«ЗСУ, ймовірно, звільнили Дворічну, Новомлинськ та Тавільжанку на Харківщині та Коломийчиху на Луганщині», – йдеться в повідомленні.
Бекграунд. Нагадаємо, що захисники України знищили ще 550 ворогів за добу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].