В Україні назвали приблизну кількість загиблих дітей на війні

В Україні назвали приблизну кількість загиблих дітей на війні

ЮНІСЕФ також нагадала, що діти позбавлені можливості нормально навчатися

В Україні назвали приблизну кількість загиблих дітей на війні
фото Getty Images

Щонайменше 453 дитини загинули і не менш як 877 дітей отримали поранення з початку війни в Україні.

Джерело. Про це заявив у суботу міністр оборони країни Олексій Резніков.

«З 24 лютого 2022 року росія вбила 453 українські дитини і поранила 877», – написав Резніков у Twitter.

«Однак реальні цифри набагато вищі. Росія скоює воєнні злочини і не планує зупинятися. #tribunal4russia (трибунал для росії)», – додав він.

Минулого місяця дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ – попередив, що російські удари по критичній інфраструктурі в Україні поставили фізичне та психічне здоров’я «майже кожної дитини» в країні під «відчайдушний ризик».

«Мільйони дітей стикаються з похмурою зимою, тулячись у холоді й темряві, не маючи жодного уявлення про те, як і коли може настати перепочинок», – сказала виконавчий директор ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

«Крім безпосередньої загрози, яку несуть холод і мороз, діти також позбавлені можливості вчитися або підтримувати зв’язок з друзями та родиною, піддаючи відчайдушному ризику як своє фізичне, так і психічне здоров’я», – зазначила вона.

Пошкоджені заклади охорони здоров’я не в змозі надавати критично важливі послуги, тоді як несправні системи водопостачання «підвищують і без того надзвичайно високі ризики пневмонії, сезонного грипу, захворювань, що передаються через воду, та Covid-19», – наголосили в ЮНІСЕФ.

Бекграунд. У 2022 році фонд ЮНІСЕФ надав одноразову грошову допомогу майже 200 000 українським сім’ям по всій країні, в яких разом понад 560 000 дітей. Більшість родин отримали виплату 33 300 грн. 15 серпня ЮНІСЕФ припинив прийом заявок на грошову допомогу від українських сімей.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло