Росіяни в 2022 році купили рекордну кількість нерухомості в Дубаї

Росіяни в 2022 році купили рекордну кількість нерухомості в Дубаї

Близько третини економіки Дубаю припадає саме на торгівлю нерухомістю

Росіяни в 2022 році купили рекордну кількість нерухомості в Дубаї
фото DR

Росіяни на тлі санкцій та економічної невизначеності через війну в Україні побили рекорд з купівлі дубайської нерухомості минулого року.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на дані брокерської компанії Betterhomes.

Деталі. Росіяни з нішевої групи покупців перетворилися на основних іноземних покупців нерухомості.

У 2022 році в Дубаї було зареєстровано 86 000 угод із продажу житла росіянам. Попередній рекорд був зафіксований у 2009 році – 80 000 угод.

На дубайську нерухомість у 2022 році росіяни витратили $56,6 млрд. Це майже на 80% більше, ніж у 2021 році.

При цьому ринок нерухомості в Дубаї пішов проти тенденції більшої частини світу, де вартість житла впала на тлі зростання відсоткових ставок. Нерухомість тут потрібна серед банкірів, які рятуються від суворих обмежень в Азії, ізраїльських інвесторів, криптовалютних мільйонерів та керівників хедж-фондів.

Щоб зміцнити позиції в якості головного ділового центру регіону, влада Дубаю послабила соціальні обмеження і лібералізувала закони. Близько третини економіки Дубаю припадає саме на торгівлю нерухомістю.

За даними агентства Knight Frank, минулого року в Дубаї було продано рекордні 219 елітних резиденцій вартістю не менш як $10 млн. Це більш ніж удвічі перевищує кількість подібних угод у 2021 році.

У 2023 році, очікує Betterhomes, у міру послаблення коронавірусних обмежень у Дубай почнуть повертатися китайські інвестори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло