Збанкрутіла криптобіржа FTX звинуватила хакерів у викраденні $415 млн

Збанкрутіла криптобіржа FTX звинуватила хакерів у викраденні $415 млн

Понад $600 млн у криптовалюті зникли з гаманців FTX у листопаді

Збанкрутіла криптобіржа FTX звинуватила хакерів у викраденні $415 млн
Фото: pixabay.com

Що сталося. Збанкрутіла криптовалютна FTX заявила, що під час листопадової кібератаки хакери викрали з біржі $415 млн. 

Джерело. Про це йдеться в повідомленні для кредиторів на сайті криптобіржі.

Деталі. За словами генерального директора FTX, близько $323 млн викрали з її міжнародної біржі та $90 млн – з її американської платформи після того, як компанія в листопаді оголосила про банкрутство. Ще $2 млн вивели з хедж-фонду Alameda Research.

Крім того, FTX заявила, що на сьогодні виявлено близько $5,5 млрд ліквідних активів: з них – $1,7 млрд кешу, $3,5 млрд криптоактивів і $0,3 млрд цінних паперів.

«Ми досягаємо значного прогресу в наших зусиллях, спрямованих на максимальне повернення активів, і нашій команді довелося докласти неабияких зусиль, щоб виявити цю попередню інформацію», – сказав директор із реструктуризації боргів FTX.

Бекграунд. Нагадаємо: 11 листопада понад $600 млн у криптовалюті зникли з гаманців криптобіржі FTX. Після цього адміністрація платформи заявила в офіційному телеграм-каналі про злам: застосунки виявилися заражені шкідливим кодом, а на сайт рекомендували не заходити через ризик зараження троянами.

Експерти криптовалютної галузі припустили, що злам скоординовано кимось із найближчого оточення тепер уже колишнього глави платформи Сема Бенкмана-Фріда, тому що витончені та скоординовані дії зловмисників можуть вказувати на співробітників FTX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло