«Укргазвидобування» за кредитні кошти ЄБРР закупить 10 верстатів для капремонту свердловин

«Укргазвидобування» за кредитні кошти ЄБРР закупить 10 верстатів для капремонту свердловин

Укладена у 2020 році кредитна угода з ЄБРР передбачає 52 млн євро на оновлення парку верстатів

«Укргазвидобування» за кредитні кошти ЄБРР закупить 10 верстатів для капремонту свердловин
Фото: Укргазвидобування

Що сталося. «Укргазвидобування» оголосило про початок процедури закупівлі нових верстатів для капітального ремонту свердловин у межах угод, укладених у 2020 році між групою «Нафтогаз», Міністерством фінансів України та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Деталі. Тендер передбачає придбання п'яти верстатів вантажопідйомністю 125 т та ще п'яти верстатів вантажопідйомністю 180 т для проведення робіт на глибинах понад 5 км.

«У 2020 році «Укргазвидобування» придбало 5 нових верстатів, завдяки яким ми відновлюємо десятки свердловин на рік. Та для нарощення видобутку нам необхідно більше власної техніки.

Нові верстати дадуть змогу збільшити кількість операцій на свердловинах, насамперед, на виснажених родовищах», – повідомив в.о. генерального директора «Укргазвидобування» Олег Толмачев.

Бекграунд. Нагадаємо: укладена у 2020 році кредитна угода передбачає виділення ЄБРР 51,85 млн євро на оновлення парку верстатів з капітального ремонту свердловин «Укргазвидобування», а також для впровадження енергоефективної технології на одному з промислів компанії.

Кредит надається двома траншами – по 36,4 млн євро і 15,45 млн євро. Термін погашення першого траншу складає 9 років, другого – 15 років. Відсоткова ставка плаваюча – шестимісячний EURIBOR + 1 відсоток річних.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло