Київ виключили з переліку територій можливих бойових дій – наказ Мінреінтеграції
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київ виключили з переліку територій можливих бойових дій – наказ Мінреінтеграції

Наказ затвердили за погодженням із Міноборони на підставі пропозицій КМВА, обласних адміністрацій

Київ виключили з переліку територій можливих бойових дій – наказ Мінреінтеграції
Фото: pixabay.com

Що сталося. Київ виключили із переліку територій можливих бойових дій наказом Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України.

Джерело. Про це повідомила пресслужба міністерства.

Деталі. Зазначається, що наказом від 13 січня 2023 року № 14 внесено відповідні зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Наказ зареєстрований Міністерством юстиції України 16 січня 2023 року. 

«В кінці минулого року Уряд прийняв постанову № 1364, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Цей перелік періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції», – йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що Мінреінтеграції затверджує наказ за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Бекграунд. Нагадаємо, що владімір путін наказав новому командувачу зс рф в Україні валерію герасимову повністю захопити Донецьку область до березня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло