Ціни на газ в Європі падають на тлі високої вітрогенерації і теплої погоди

Ціни на газ в Європі падають на тлі високої вітрогенерації і теплої погоди

Крім того, американський експортер ЗПГ відновлює роботу після пожежі

Ціни на газ в Європі падають на тлі високої вітрогенерації і теплої погоди
фото Pixaby

Оптові ціни на газ у Нідерландах і Великій Британії, оголошені у вівторок на зниженні фонового запиту, викликані прогнозами більш помірних температур і збільшенням вироблення вітрової електроенергії.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Фронт-ф'ючери на газ у нідерландському хабі TTF знизилися на 11,96%, до 58,9 євро за мегаватт-годину. Ціна на газ розрахунками «завтра» на TTF знизилася на 6,62%, до 60,7 євро за мегават-годину.

Пік вітрогенерації у Британії очікується на рівні 7,4 ГВт у вівторок з наступним зростанням до 12,5 ГВт у середу, повідомляє Elexon.

У Британії в місцевій зоні розподілу, яка відповідає переважно за опалення, у вівторок очікується попит на рівні 227 млн кубометрів і 210 млн кубометрів в середу, випливає з даних Refinitiv.

Прогноз нижчий за попередні очікування на 9 млн кубометрів і 17 млн кубометрів відповідно.

Британська National Grid у понеділок заплатила клієнтам програми за менше споживання електроенергії, що стало першим випадком нової схеми, створеної з метою запобігання дефіциту електроенергії.

Досить хороші рівні запасів у Європі також виявилися зниженим тиском на ціни на газ. Так, газові сховища в Європі заповнені на 78%, за даними Gas Infrastructure Europe.

Компанія Freeport LNG, другий за величиною американський експортер ЗПГ, у понеділок повідомила про завершення ремонтних робіт на своєму заводі в Техасі і готується до відновлення роботи після червневої пожежі, що також позитивно вплинуло на європейські ціни на газ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло