«АрселорМіттал Кривий Ріг» виводить з експлуатації свою найстарішу агломераційну фабрику

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виводить з експлуатації свою найстарішу агломераційну фабрику

Основними причинами називають скорочення обсягів виробництва

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виводить з експлуатації свою найстарішу агломераційну фабрику
Фото: АрселолМіттал

Що сталося. «АрселорМіттал Кривий Ріг» закриває агломераційну фабрику через скорочення виробництва та на виконання зобов’язань зі зниження промнавантаження в регіоні.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Деталі. «АрселорМіттал Кривий Ріг» виводить з експлуатації свою найстаршу агломераційну фабрику, яка раніше забезпечувала агломератом доменний цех №1 на рівні 8000 тонн на добу», – йдеться в повідомленні.

За інформацією компанії, нині замість чотирьох аглоцехів на підприємстві залишаться в роботі три плюс рудний двір аглофабрики метвиробництва, де формуватимуть рудну суміш для виробничих процесів.

Основними причинами ухваленого рішення в «АрселорМіттал Кривий Ріг» називають скорочення обсягів виробництва у воєнний час, а також виконання зобов’язання компанії знизити промислове навантаження в регіоні.

Очікується, що завдяки припиненню роботи цієї аглофабрики щорічні викиди забруднювальних речовин зменшаться на 29 400 тонн, що становить 13% від загальних викидів «АрселорМіттал Кривий Ріг» (при максимальному завантаженні виробничих потужностей).

У компанії наголошують, що для більш ніж 200 працівників фабрики, яка припиняє роботу, шукають можливості працевлаштування всередині підприємства.

Бекграунд. Нагадаємо: ЄБРР погодив надання $100 млн кредиту найбільшому меткомбінату в Україні  «АрселорМіттал Кривий Ріг». Кредит буде використано для фінансування потреб компанії в оборотному капіталі для забезпечення безперервності діяльності комбінату в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло