Японія запровадила нові санкції проти росії – заборонено експорт техніки, роботів, медичного обладання, вакцин
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Японія запровадила нові санкції проти росії – заборонено експорт техніки, роботів, медичного обладання, вакцин

Також Токіо заморозить активи 22 осіб та 3 організацій із росії

Японія запровадила нові санкції проти росії – заборонено експорт техніки, роботів, медичного обладання, вакцин
фото DR

Японія з 3 лютого заборонить експорт до росії вакцин, медичного обладнання та роботів у межах санкцій, запроваджених через військове вторгнення рф в Україну.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії, на яке посилається Голос Америки.

Деталі. Також запроваджується заборона на продаж у росію обладнання для атомних об'єктів, розвідки нафти та природного газу. Крім того, до переліку внесено обладнання для виявлення вибухівки, портативні генератори, лазерні зварювальні апарати.

Експортні обмеження стосуватимуться 49 російських організацій.

Японія також розширила перелік персональних санкцій. Токіо заморожує активи 22 осіб та 3 організацій із росії. Під санкції підпали, зокрема, міністр юстиції Константін Чуйченко, віцепрем'єр Андрєй Бєлоусов, голова ЦВК Елла Памфілова, уповноважена з прав дитини Марія Львова-Бєлова, пропагандист Алєксандр Дугін.

Токіо також запроваджує санкції проти російської корпорації «Іркут», АТ «Московський машинобудівний завод «Авангард»» та ПАТ «КАМАЗ».

Після початку військового вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року Японія запровадила санкції щодо російського президента путіна, вищих посадових осіб країни та їхніх родичів, банків та підприємств, а також позбавила росію статусу найбільшого сприяння торгівлі. Водночас уряд Японії оголосив, що надаватиме військову та гуманітарну допомогу Україні.

росія внесла Японію до списку «недружніх країн» і заявила, що виходить із діалогу з Японією про налагодження спільної господарської діяльності на Південних Курилах. росія заборонила японським морякам рибалити біля Південних Курил. Таке право їм надавала російсько-японська угода 1998 року.

Бекграунд. Нагадаємо, нещодавно Японія виділила $95 млн на відновлення України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло