Рашисти масово вивозять мешканців Луганщини в невідомому напрямку

Рашисти масово вивозять мешканців Луганщини в невідомому напрямку

У спустілих домівках місцевих мешканців окупанти розміщують своїх військових та грабують майно

This material is also available in English
Рашисти масово вивозять мешканців Луганщини в невідомому напрямку
Зображення ілюстративне
Фото: Getty Images

Що сталося. Рашисти почали масово вивозити мешканців Луганщини в невідомому напрямку.

Джерело. Про це повідомляє Луганська ОВА.

Деталі. За даними адміністрації, такі випадки фіксують останніми днями в Попівці Сватівського району. Також окупанти наказали приготуватися іншим прилеглим населеним пунктам, зокрема Сватовому.

Про бажання виїхати в місцевого населення не запитують, куди всіх везуть і де розміщуватимуть посеред зими – не повідомляють. В ОВА пояснюють, що росіяни в такий спосіб звільняють домівки для своїх військовослужбовців.

«Як вони це раніше зробили в Підгорівці поблизу Старобільська. Кілька місяців росіяни жили в будинках місцевих жителів. А коли потрібно було їхати ближче до фронту, виявилося, що домівки спорожніли – загарбники вивезли все, що хотіли. Така сама ситуація спостерігалася й у сусідньому Половинкиному», – пояснили в ОВА.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що оборонці продовжують відбивати атаки окупантів у районі Бахмута. Також протягом минулої доби рашистам не дозволили просунутися в напрямку 9 інших пунктів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло