Toyota втретє стала найбільшим виробником автомобілів у світі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Toyota втретє стала найбільшим виробником автомобілів у світі

Volkswagen Group, який займає друге місце, повідомив про найнижчі продажі більш ніж за десятиліття

Toyota втретє стала найбільшим виробником автомобілів у світі
Фото: Toyota Corporation

Що сталося. Японська компанія Toyota Motor продала 10,5 млн автомобілів і таким чином зберегла звання найбільш продаваного автовиробника у світі третій рік поспіль.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Загалом світові продажі Toyota, включно з підрозділом вантажних автомобілів Hino Motors та виробника малолітражних автомобілів Daihatsu, знизилися за рік на 0,1% здебільшого через падіння продажів на внутрішньому ринку на 9,6%, до 1,9 млн авто.

Конкурент Volkswagen Group, який займає друге місце, раніше повідомив про найнижчі продажі більш ніж за десятиліття, 8,3 млн автомобілів, оскільки обмеження у зв'язку з COVID-19 у Китаї та війна росії проти України порушили ланцюжки поставок.

«Незважаючи на те, що деякі обмеження поставок, пов'язані з чипами, залишаються і для Toyota, японський автовиробник заявив, що високий попит в Азії, збільшення виробничих потужностей та оптимізація в Азії та Північній Америці допомогли йому збільшити світове виробництво на 5% у 2022 році.

Toyota у листопаді переглянула свій прогноз виробництва на поточний фінансовий рік до кінця березня до 9,2 млн автомобілів з 9,7 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло