росіяни викрадають українських дітей для зйомки відео сексуального характеру – Лубінець
За хлопчика, який «скоро піде до школи» пропонують 250 000 рублів

Що сталося. росіяни викрадають українських дітей для зйомки відео сексуального характеру.
Джерело. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
Деталі. Омбудсман наголосив, що відповідну інформацію він отримав із соціальних мереж. «Розцінки» сягають сотні тисяч рублів. Наприклад, за хлопчика, який «скоро піде до школи», пропонують 250 000 руб (в еквіваленті близько 130 000 грн).
У листуванні з «організатором зйомок» наголошується, що цей хлопчик саме з України та не має родичів. Лубінець закликав Кіберполіцію, Національну поліцію та Офіс Генпрокурора знайти і покарати винних, а постраждалих дітей повернути додому.

«Неможливо словами описати весь спектр емоцій. Російська Федерація підступно викрадає, вбиває, депортує та ґвалтує наших дітей», – прокоментував уповноважений.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни вивезли понад 400 дітей з окупації у рф на свята. На «святкових заходах» дітей піддають пропаганді.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].