Nissan і Renault інвестують $600 млн у виробництво нових моделей в Індії

Nissan і Renault інвестують $600 млн у виробництво нових моделей в Індії

Кожна з компаній виготовить три нові моделі, і всі вони будуть створені на спільному заводі

Nissan і Renault інвестують $600 млн у виробництво нових моделей в Індії
Фото: REUTERS

Що сталося. Nissan Motor  і Renault  інвестують $600 млн у виробництво шести нових моделей в Індії – одному з трьох ринків, на яких два автовиробники планують працювати як партнери.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. «Ці інвестиції є дуже значними в такі технології, як електромобілі. Це справді допоможе захопити  індійський ринок, який зростає та є третім за величиною ринком у світі, а також використовувати Індію як базу для експорту», – сказав операційний директор Nissan. 

У своїй заяві обидві компанії заявили, що кожна з них виготовить три нові моделі в Індії, і всі вони будуть створені на спільних платформах – компоненти та інженерні розробки, які можуть бути спільно використані між проєктами.

Дві моделі будуть електромобілями (EV), інші – спортивними позашляховиками.

Усі вони виготовлятимуться на автомобільному заводі, яким компанії спільно володіють у Ченнаї на півдні Індії. Там також є центр досліджень і розробок.

Бекграунд. Нещодавно стало відомо, що Nissan і Renault будуть тісно співпрацювати в Латинській Америці та Європі.

Ці дві компанії разом займали близько 3% індійського ринку 2022 року. На відміну від Nissan, Renault не має значної присутності в Китаї, Сполучених Штатах і Японії.

За даними S&P Global Mobility, торік продажі в Індії зросли на 23%, до 4,4 млн автомобілів, обігнавши японський ринок.

Завод у Ченнаї може виробляти близько 500 000 автомобілів на рік, але 2022 року Renault продала в Індії лише 87 000, а Nissan – 35 000.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло