ОНОВЛЕНО: Рашисти вночі обстріляли Запоріжжя, є жертви

ОНОВЛЕНО: Рашисти вночі обстріляли Запоріжжя, є жертви

Відомо вже про 4 загиблих та 11 постраждалих

This text is also available in English
ОНОВЛЕНО: Рашисти вночі обстріляли Запоріжжя, є жертви
Фото: Нацполіція

ОНОВЛЕНО о 11:21:

Офіс Генпрокурора встановив, що обстріл житлового кварталу Запоріжжя здійснили близько 01:30. У п'ятиповерховий будинок, за попередньою інформацією, влучила ракета С-300.

Згідно з оновленими даними правоохоронців, загинули 4 людини. Ще п'ятеро осіб вважаються зниклими безвісти, серед них і дитина. Інформацію щодо постраждалих уточнюють.


ОНОВЛЕНО о 10:50:

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що з-під завалів будинку змогли спасти 11 людей. Семеро містян перебувають у лікарні, з них троє – у тяжкому стані, інші – у середньому. Також серед постраждалих є вагітна жінка.


Рашисти у ніч проти 2 березня обстріляли Запоріжжя.

Про це повідомляє Нацполіція.

Під час обстрілу одна ракета влучила у багатоповерхівку. У результаті удару в п’ятиповерхівці відбулося руйнування понад 10 квартир з 2-го до 5-го поверху. Відомо про трьох загиблих, ще шістьох госпіталізували.

На місці влучання працюють рятувальники, волонтери, працівники профільних служб. Рятувально-пошукові роботи продовжують.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що якщо росії вдасться захопити Донбас, вона спробує окупувати Запоріжжя.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло