Третину регуляторних інструментів Мінінфраструктури треба скасувати – міжвідомча група

Третину регуляторних інструментів Мінінфраструктури треба скасувати – міжвідомча група

Загалом було проаналізовано понад 150 інструментів держрегулювання

Третину регуляторних інструментів Мінінфраструктури треба скасувати – міжвідомча група

Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності (МРГ з дерегуляції) рекомендувала Кабінету Міністрів скасувати або осучаснити майже третину чинних інструментів держрегулювання у сферах  авіації, автомобільних доріг, безпеки на транспорті, залізниці, зв’язку, судноплавства, туризму.

Про це йдеться на сайті Мінекономіки.

Загалом було проаналізовано більше 150 інструментів держрегулювання, що перебувають в компетенції Мінінфраструктури та підпорядкованих йому органів центральної влади. «Це складні сфери, оскільки значна частина інструментів передбачена, зокрема, міжнародним правом, відповідними угодами. Йдеться про безпеку судноплавства, повітряного сполучення і інші важливі напрямки. Тим не менш, спрощення та оптимізація можливі й у даних сферах, і ми запропонували такі кроки», – повідомила міністр економіки України, співголова МРГ з дерегуляції Юлія Свириденко.

Зазначається, що 75% проаналізованих чинних інструментів стосуються авіаційної галузі та судноплавства. Ще 16% – безпеки на транспорті.

Нагадаємо,13 січня Кабінет Міністрів створив Міжвідомчу робочу групу з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, в Україні існує практично 1000 інструментів державного регулювання для бізнесу – 528 дозволів, 224 ліцензії, 157 погоджень, а ще десятки декларацій, висновків, посвідчень та свідоцтв. МРГ має їх проаналізувати та вирішити, які варто скасувати, які – оптимізувати.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, МРГ з дерегуляції рекомендувала скасувати майже 45% інструментів держрегулювання Міндовкілля та 47%ліцензій і дозволів для бізнесу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло