Німецький Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні

Німецький Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні

Завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік.

Німецький Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні
Фото: Benoit Tessier / REUTERS

Німецький збройний концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні. 

Про це повідомляє Spiegel.

«Завод Rheinmetall в Україні можна збудувати приблизно за 200 млн євро», – сказав керівник компанії Армін Паппергер. За його словами, переговори з українським урядом є «перспективними». Паппергер сподівається на рішення «протягом наступних двох місяців».

Зазначається, що завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік. 

Керівник Rheinmetall переконаний, що завод можна захистити від нальотів російської авіації: «Повітряний захист не склав би труднощів».

Для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків, підкреслив керівник Rheinmetall. «Навіть якби Німеччина відмовилася від усіх 300 танків Leopard 2, які були в розпорядженні Бундесверу, цього все одно було б занадто мало», – вважає Паппергер. Він наголосив, що треба швидко розпочати будівництво нових танків. 

Водночас Rheinmetall надає близько 250 танків у зв’язку з війною в Україні. Керівник компанії заявляє, що вона «працює на повній швидкості».

«Ми вже привели в бойовий стан понад 40 БМП Marder, до кінця року їх буде близько 100. З 50 Leopard 2A4 готові близько 30 танків. Є також близько 100 старіших зразків Leopard 1, з яких ми знову робимо 88 придатним для використання з сьогоднішньої точки зору», – сказав Паппергер і додав, що «війна, ймовірно, триватиме протягом багатьох років».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що німецька Rheinmetall постачатиме Україні автоматизовані розвідувальні системи SurveilSPIRE.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло