Genesis і Meta запустили третю StartUp Academy технологічних бізнесів з України та Європи

Genesis і Meta запустили третю StartUp Academy технологічних бізнесів з України та Європи

Для українських стартапів зарезервовано 15% місць

Genesis і Meta запустили третю StartUp Academy технологічних бізнесів з України та Європи

Українська кофаундингова IT-компанія Genesis спільно з Meta запускають третій сезон StartUp Academy – міжнародної програми для топменеджерів і засновників технологічних бізнесів. До участі запрошують п'ятдесят стартапів із Центральної та Східної Європи, які зможуть успішно пройти відбір.

Про це повідомляє пресслужба Genesis.

Як і минулого року, для українських стартапів зарезервовано 15% місць. Дедлайн для реєстрації – 10 квітня.

Відбір містить етапи: онлайн-тестування, огляд презентації (Pitch Deck Review) та співбесіду. Навчання розпочнеться 7 травня. Подати заявку на участь та детальніше ознайомитися з програмою можна на сайті Startup Academy.

Партнерами академії стали Amazon Web Services (AWS), Zendesk, Notion, Deel, Horizon Capital, Flyer One Ventures та інші компанії. Наприкінці навчання стартапи-учасники зможуть залучити інвестиції, презентувавши свої бізнеси понад 30 інвесторам.

StartUp Academy 3.0 – це безоплатна двомісячна онлайн-програма для ІТ-підприємців і С-level керівників про масштабування та управління технологічним стартапом. Щоб вдосконалити свої продукти, учасники вивчать покрокові бізнес-стратегії від засновників глобальних компаній, пройдуть менторську програму та отримають деталізований фідбек від експертів із Genesis та Meta.

Кожен стартап у середньому отримує до $110 000 негрошової підтримки у вигляді кредитів, безоплатного доступу до сервісів, менторських сесій тощо.
StartUp Academy дає можливість наприкінці програми презентувати свій бізнес найбільшим фондам Східної та Центральної Європи на Pitch Day та залучити венчурний капітал. Минулого року п’ять бізнесів залучили інвестиції на суму від $100 000 до $1 млн.

Програма створена переважно для технологічних стартапів від seed-стадії розвитку та вище, в напрямах edtech, fintech, b2b SaaS (але не обмежуючись ними), а також мобільних застосунків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло