Silicon Valley Bank став найбільшим банкрутом у США за останні 10 років

Silicon Valley Bank став найбільшим банкрутом у США за останні 10 років

Застраховані вкладники отримають доступ до своїх коштів не пізніше ранку понеділка

Silicon Valley Bank став найбільшим банкрутом у США за останні 10 років
Фото з відкритих джерел

Банк Кремнієвої долини (Silicon Valley Bank) став найбільшим банкрутом у США за останні десять років, після того, як його давня клієнтська база технологічних стартапів занепокоїлась і почала забирати депозити.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що SVB був заснований у 1983 році, він спеціалізувався на банківському обслуговуванні технологічної галузі.

«Рішення регуляторів штату Каліфорнія, які в п'ятницю взяли у власність кредитора і призначили керуючим Федеральну корпорацію страхування депозитів (ФКСД), завершило жахливе падіння одного з лідерів Кремнієвої долини.

Це також другий регіональний кредитор, який закрився цього тижня після того, як Silvergate Capital Corp. оголосив про добровільну ліквідацію свого банку, що спричинило розпродаж банківських акцій і побоювання, що більше фірм можуть бути закриті», – йдеться в повідомленні.

Застраховані вкладники отримають доступ до своїх коштів не пізніше ранку понеділка. Незастраховані вкладники отримають свідоцтво про отримання решти незастрахованих коштів, повідомив регулятор, додавши, що він ще не знає, яка саме сума буде виплачена.

Департамент фінансового захисту та інновацій Каліфорнії заявив про недостатню ліквідність і неплатоспроможність банку.

Проблеми у банку, відомого як SVB, почалися після того, як Founders Fund Петера Тіля та інші відомі венчурні фірми порадили своїм портфельним компаніям забрати гроші з банку. Ці заклики пролунали після того, як материнська компанія SVB Financial Group оголосила, що намагатиметься залучити понад $2 млрд після значних збитків.

Бекграунд. Нагадаємо, що акції Silicon Valley Bank (SVB) впали на 60% після повідомлення, що банк планує випуск акцій на суму $2,25 млрд для зміцнення власного капіталу після значних збитків у своєму інвестиційному портфелі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло